Algemene Leden Vergadering ARAC 28 april 2023

Algemene Leden Vergadering ARAC 28 april 2023

Algemene Leden Vergadering ARAC 28 april 2023

Praat mee over te toekomstige werking van onze club.

Er is de afgelopen jaar veel veranderd. We hebben een nieuwe piste gerealiseerd. Corona mee gemaakt. En vele atleten pronken met onze geel-blauwe kleuren bij allerlei evenementen, loop- en atletiekwedstrijden. Toch blijft er ook voor onze club altijd werk aan de winkel. We moeten blijven nadenken over de toekomst van onze club. En daar hebben we jou bij nodig!

Naast de officiele agenda van onze algemene vergadering hebben we dit keer een leuk en actief programma voor alle leden. Het bestuur organiseert een avond met een aantal workshops waarin iedereen met ons in gesprek gaat over toekomstige speerpunten van onze club.

De voorlopige onderwerpen zijn:

  • Sportief beleid
  • Ledenwerving en communicatie
  • Vrijwilligers-werking
  • Geef tieners een stem

We hopen natuurlijk dat veel leden zich hiervoor aanmelden. Meer info volgt op onze site.