ARAC organiseert succesvol PK Veldlopen
Lees hier een kort verslag en vind hier de podiumfoto's.
Na het organiseren van onze veldloop afgelopen december, had ARAC ook de eer om dit seizoen het Provinciaal Kampioenschap te organiseren.
En het werd een heerlijke dag in het Kongobos. Het weer zat mee, het parcours was optimaal voorbereid en 100% klaar voor een uitdagende cross. En ook alle atleten hadden goesting meegenomen :-) Met ruim 600 inschrijvingen en zeker net zoveel toeschouwers kijken met trots terug op deze dag. Natuurlijk willen we bij deze ook onze ARAC-atleten die het podium hebben behaald:
- Luc de Kinderen werd Provinciaal Kampioen bij de Master 60+
- Linde Verbraeken behaalde brons bij de Pupillen 1e jaars
- Bas Godschalk behaalde brons bij Scholieren
En we willen toch zeker bijzondere melding maken van een aantal ARAC-atleten die nèt naast het podium (4e plaats) eindigden, maar dus ook prachtig presteerden op dit PK. Dit waren: Lore Blockx, Kato Vaes, Marthe Meeus, Tomas Hendrickx. En natuurlijk willen we alle lopers een dikke proficiat wensen met hun persoonlijke prestatie. Jullie zijn allemaal kampioenen wat ons betreft! Via deze link vind je alle uitslagen van onze ARAC-ers.
Je vindt hier ook alle andere gemaakte crossfoto's van de jeugd en Scholieren t/m Masters.
Hopelijk zien we iedereen weer terug bij onze volgende ARAC-organisatie!