WAFELVERKOOP ARAC!!!!!

WAFELVERKOOP ARAC!!!!!

WAFELVERKOOP ARAC!!!!!

Vanaf 15 oktober!!!

Vanaf donderdagavond 15 oktober kunnen jullie onze overheerlijke dozen wafels weer aankopen op ons secretariaat!!! Net zoals vorige jaren aan 5 euro per doos, chocolade en/of vanille (graag gepast geld, we geven geen wisselgeld terug). Hopelijk worden ze massaal aangekocht, zodat onze clubkas weer wat wordt aangedikt! Alvast bedankt voor jullie steun! Natuurlijk hangt er voor onze jeugdatleten (kangoeroe tot en met scholier) wederom een wedstrijdje aan vast, de 10 beste verkopers ontvangen een mooie prijs, en voor elke jeugdatleet die minstens 8 dozen verkoopt, ligt er een lekkere verrassing klaar Helaas gaan we dit jaar niet op pad met de jeugd om de dozen te verkopen deur aan deur; de reden is bekend! Alvast héél véél succes gewenst!!!!!

Er is ook de mogelijkheid om ze te bestellen op volgend rekeningnummer: BE11 7330 5670 8048 (BIC: KREDBEBB), t.n.v. ARAC Vzw, SVP duidelijke vermelding van Uw naam, het aantal dozen wafels en welke soort! Onze dank is groot!!!!!!