Atletiekclub ARAC lanceert nieuwe website

Atletiekclub ARAC lanceert nieuwe website

Atletiekclub ARAC lanceert nieuwe website

Welkom op de nieuwe ARAC-website!

Welkom! Fijn dat u onze nieuwe website bezoekt. Een website boordevol informatie over het beoefenen van atletiek in Arendonk en de Kempenregio. Via deze website delen onze leden met veel enthousiasme nieuws en informatie over deze mooie sport. Alles wat u wilt weten over onze club, onze werking en activiteiten vindt u dat hier.

 

Na ruim een jaar hard werken is vanaf vandaag de nieuwe ARAC-website online! In een aparte werkgroep hebben leden en bestuur, samen met websitedesigner Inspira, hard gewerkt aan de nieuwe site die aan alle actuele eisen voldoet. De website kent een nieuwe indeling, biedt veel ruimte voor nieuws en media en geeft veel inzicht in de werking van ARAC.

Of u nu lid bent van ARAC, lid van een andere club of gewoon geïnteresseerd bent in onze sport of club; voor iedereen is de relevante informatie snel beschikbaar. Want dat is het voornaamste doel van ARAC: atletiek, lopen en bewegen voor iedereen toegankelijk maken!