Openingsweekend nieuwe atletiekpiste ARAC!

Openingsweekend nieuwe atletiekpiste ARAC!

Openingsweekend nieuwe atletiekpiste ARAC!

Vrijdag 29 en zaterdag 30 april organiseert ARAC de officiele opening van de piste. Je vindt hier het programma en meer informatie over het openingsweekend.

Eindelijk hebben we een echte piste en dit willen we vieren met gans ARAC.

Op vrijdagavond 29 april 2022 houden we een officiële opening voor alle genodigden van binnen en buiten ARAC. In de bijlage vind je de officiële uitnodiging voor de openingsactiviteit van deze avond. 

Op zaterdag 30 april 2022 willen we onze piste echt testen. Onze jeugdatleten bijten de spits af en houden in de namiddag een clubkampioenschap. Nadien kunnen ook de grotere atleten de piste inlopen door deel te nemen aan de familiekilometer. Gezellig nababbelen doen we tijdens een barbecue en we sluiten af met een gezellige party waar onze jeugdatleten niet op zullen ontbreken.

In de bijlage vind je het uitgebreide programma van de twee openingsdagen. Wil je je aanmelden of heb je nog vragen? Stuur dan een email naar arac@val.be

Tot dan!!

 

Bijlages